sobota, 23 lutego 2013

marynarskie ślicznotki czyli pin up girls sailor stylePisałam już o dosyć znanym fakcie, że stylizacja marynarska to jeden z najbardziej rozpowszechnionych motywów wśród przedstawień pin up girls. Świadomie używam słowa stylizacja, bowiem włożenie zawadiacko przekrzywionej kapitańskiej czapki nie czyni z panny marynarza.

 
 

 Wśród tego typu wizerunków pin up girls mamy różnego rodzaju elementy ubioru nawiązujące do stroju żeglarskiego,a więc wspomniana już czapka, szerokie spodnie, bluza z charakterystycznym obszywanym tasiemką kołnierzem , jak i wzory, przede wszystkim: różnej szerokości poziome paski, ale także kotwiczki, koła sterowe itp. 


Częściej jednak niż obszerne spodnie czy bluzy,


 pojawiają się jednak króciutkie, obcisłe spodenki,
  sukienki i spódniczki-jeśli nie mini, to przynajmniej wysoko podkasane;-)


 lub wręcz kostiumy kąpielowe

A wszystko to zmiksowane z czarnymi pończochami na podwiązkach i pantofelkami na szpilce i czerwoną szminką!
Kolorystyka także bardzo fantazyjna, nie tylko biel, granat i czerwień, choć one zdecydowanie należą do klasyki. A więc nacieszmy oczy...Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

MIły Gościu;-).Dziękuję za odwiedziny i mam nadzieję,że zostawisz po sobie dobre wrażenie.Jeżeli chcesz cos napisac zaprszam,ale jeżeli chcesz sie tylko wyładowac, wysmiac czy obrazic kogos, to nie jest właściwe miejsce. Życze dobrego dnia lub nocy;-)