wtorek, 26 lutego 2013

ślicznotki i lustro pin up girls & the mirror
Do lustra zaglądają nie tylko kobiety i dziewczyny...


Pełni ono ważną rol naszym życiu: dla mnie przede wszystkim kontrolną- dzięki niemu sprawdzam,czy ciuch dobrze leży, czy muszę przypudrować nos, czy to co zaczyna mnie piec na podbródku to może wredny, nieproszony pryszcz. I myślę,że większość znanych mi istot płci żeńskiej ma do lustra podobny stosunek.Dla wielu, np aktorów, charakteryzatorów, stylistów, fryzjerów itp lustro to po prostu narzędzie pracy, niezbędne przy jej wykonywaniu.

Ale wiemy,choćby z bajek ("lustereczko powiedz przecie,..."),że są też osoby rozkochane w swoim wyglądzie, których największą radością, jest kontemplowanie własnej urody jeśli nie w wielkim zwierciadle, to chociaż w witrynie sklepowej czy kałuży;-)A do jakiej grupy należą nasze ślicznotki? To trzeba samemu ocenić...
  

 
http://www.youtube.com/watch?v=1nXRjfJ8jm8

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

MIły Gościu;-).Dziękuję za odwiedziny i mam nadzieję,że zostawisz po sobie dobre wrażenie.Jeżeli chcesz cos napisac zaprszam,ale jeżeli chcesz sie tylko wyładowac, wysmiac czy obrazic kogos, to nie jest właściwe miejsce. Życze dobrego dnia lub nocy;-)