wtorek, 14 lipca 2015

Earl Moran i jego słynne modelki pin up girls: sexy Joi Lansing

Earl Moran


Przez pracownię artysty przewijały sie tabuny pięknych, młodych kobiet. Część z nich była przysyłana przez agencje modelek, inne jeszcze zgłaszały sie do artysty same, ale były też wśród nich "znajome znajomych"- najczęściej poczatkujące aktorki, które zarabiały modelingiem na życie, czekając na upragnioną sznsę - czyli wielką rolę w filmie czy teatrze. Jedna z pośród nich, które Moran zachował w serdecznej pamięci to:

                                 JOI LANSING

(1928- 1972) amerykańska modelka,aktorka filmowa i teatralna,piosenkarka w nocnych klubach

Joilansing
a właściwie Joyce lub Joy Renee Brown

urodzona 6. 04. 1928 w Salt Lake CityJej rodzicami byli  Jack Glenn Brown ( branża obuwnicza) i Virginia Grace (Shupe) Brown (gospodyni domowa). 


MM BY EARL MORAN
Jej rodzice szybko sie rozwiedli, a mama wyszła za ponownie za mąż za Vernona Lovelanda , który adoptował Joyce.Ze względu na uderzającą urodę i szybkie dojrzewanie rozpoczęła kariere modelki w wieku 13 lat.Jak wiele pieknych dziewcząt trafiła do Hollywood.Joi wychodziła za mąż cztery razy, a wśród jej baaaardzo bliskich przyjaciól wymieniano min. Franka Sinatrę, Mickey'a Rooney'a czy George'a Rafta.Swoje pierwsze małżeństwo zawrła w wieku 17 lat i nie przetrwało nawet roku.

A Good Number - Earl Moran by mmmmm girl, via Flickr

Jej drugie małżeństwo z Jerrym Safronem - managrerem Columbii trwało tylko 4 miesiące.

Joi017

Jej trzecie małżeństwo z przystojnym aktorem -Lancem Fullerem zakończyło sie seperacją i rozwodem po półtorej roku.Jej czwarte i ostatnie małżeństwo z StanemToddem- brokerem inwestycyjnym ,a później jej agentem okazało sie najtrwalsze.
Platynowa ,posągowa blondynka o błękitnych oczach, obdarzona figura sexbomby i wielkim temperamentem
Pobożna mormonka ze stanu Utah- unikała alkoholu i papierosów.Prowadziła zdrowy tryb życia; uprawiała yogę.


Pełny widok

Była obadarzona ciekawym, głebokim głosem; potrafiłą spiewać ;- D

https://www.youtube.com/watch?v=cpbF9H0Taa0


Bernard Of Hollywood Joy Lansing Motion Picture And Tv Actress 40ties S20

https://www.youtube.com/watch?v=CgtPtUoyAac

Earl Moran

https://www.youtube.com/watch?v=MCOeBD8FdBYW końcu znalazła szczęście u boku kobiety o imieniu Rachel.

Rozpoczeła karierę modelki  jako Joy Loveland.
Prawdziwa celebrytka i hollywoodzka party girl, goszcząca często na okładkach czasopism:Rozpoczęła kariere filmową rólką w PARADZIE WIELKANOCNEJ ( 1948)

Dostała dużą rolę w DESZCZOWEJ PIOSENCE (1952)

Zagrała w sumie ok 75 ról w filmach kinowych i serialach telewizyjnych min. "Spidermanie", "perry Masonie " i "Kocham Lucy".Zagrała ostanią rolę w BIG FOOT (1970)i w SUPERMIENIE (1973)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

MIły Gościu;-).Dziękuję za odwiedziny i mam nadzieję,że zostawisz po sobie dobre wrażenie.Jeżeli chcesz cos napisac zaprszam,ale jeżeli chcesz sie tylko wyładowac, wysmiac czy obrazic kogos, to nie jest właściwe miejsce. Życze dobrego dnia lub nocy;-)