wtorek, 7 lipca 2015

pin up girl cała w kwiatach
Kobieta jest kwiatem. Tak, i dlatego potrzebny jest jej troskliwy ogrodnik. ~ Andrzej Urbańczyk   ;-)
Kobieta jest raczej stworzona, aby być kochaną, niż aby kochać, na kształt kwiatów, co same nie czują zgoła swej woni, lecz komuś dają ją czuć. Kobiety są to istotnie kwiaty w miłości. ~ Alfonso Esquiros

Kobieta jest jak lilia: subtelny nie ośmieli się jej dotknąć - ale przyjdzie osioł i ją zeżre. ~ Anonim ;-D


Birdie Sukienka z rękawami trzy czwarte w baby niebieski i żółty Floral Print
Ostatnio mam fiołą na punkcie kwiatowych wzorów na ubraniach. Floral rządzi na tunikach, letnich sukienkach, szortach a nawet na mojej parce i letnim płaszczyków. Bardzo tez podobają mi sie stylizacje w nurcie pin up,własnie z motywami kwiatów, choc może nie są- Bogu dzieki- tak popularne jak groszki czy wisieńki ;-). Kwiatki mają moim zdaniem w sobie coś świeżego i dziewczęcego, i nieodparcie optymistycznego.
Model sukienki, która mnie urzekła i którą niewątpliwie bym z rozkoszą założyła gdybym a) była kilka lat młodsza b)kilka centymetrów wyższa c) kilka kilogramów lżejsza d) kilkaset dolarów bogatsza to Birdie czyli "ptaszyna" w zasadzie prościutka, z rękawkiem 3/4 , płaszczykowym rozwiązaniem góry i sutą spódnicą. Największym jej atutem poza uroczym fasonem jest bogactwo kwiatowego wzoru i wyszukana kolorystyka: każda wersja jak dla mnie przepiękna; wystarczy ,że patrzę na te zdjęcia i nabieram lepszego humoru;-)

Birdie Sukienka z rękawami trzy czwarte w Lavender i Pink Floral Print Birdie Sukienka z rękawami trzy czwarte w Lavender i Pink Floral Print Birdie Sukienka z rękawami trzy czwarte w Lavender i Pink Floral Print Birdie Sukienka z rękawami trzy czwarte w Lavender i Pink Floral Print
Birdie Sukienka musztarda i Purple Floral z rękawami trzy czwarteBirdie Sukienka musztarda i Purple Floral z rękawami trzy czwarteBirdie Sukienka musztarda i Purple Floral z rękawami trzy czwarteBirdie Sukienka musztarda i Purple Floral z rękawami trzy czwarteBirdie Dress with Three-Quarter Sleeves in Turquoise and Pink Floral PrintBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

MIły Gościu;-).Dziękuję za odwiedziny i mam nadzieję,że zostawisz po sobie dobre wrażenie.Jeżeli chcesz cos napisac zaprszam,ale jeżeli chcesz sie tylko wyładowac, wysmiac czy obrazic kogos, to nie jest właściwe miejsce. Życze dobrego dnia lub nocy;-)