czwartek, 1 listopada 2012

bo najpiękniejsze kryje się w środku

Nie ocenia sie ksiązki po okładce-powiedziała Charlotte, komentując reakcje ludzi na jej przyjaciela i partnera z duetu Jonathana. A przecież tak właśnie robimy w większości przypadków. Wystarczy popatrzeć na reakcje publiczności na tę parę, kiedy pojawiła się na scenie. Niedowierzanie, ironia, sceptycyzm, politowanie , znudzenie. A potem???
http://www.youtube.com/watch?v=90tJAa8fMG4&feature=relmfu

Uwielbiam tę magiczną przemianę w ludziach, kiedy ktoś ich porywa swoim talentem. To jest nie do poodrobienia- taka moc ma chyba tylko sztuka?
Kiedy obejrzałam to video 1 raz, przynzaję sie,że ryczałam jak bóbr, po pierwsze ze wzruszenia, że ta dwójka pokazała, co potrafi i podbiła widownię i jurorów, po drugie, bo głos Jonathana jest niesamowity, moim zdaniem i trafia prosto w serce,a po trzecie ,że pokazał, czym jest lojalność i przyjaźń.
"Przyszliśmy tu jako duet i...pozostaniemy duetem".Złote słowa...

Jeszcze jedena bajka o kopciuszku: słynna już i doceniona do bólu Susan Boyle- twardogłowa Szkotka o krzaczastych brwiach i słowiczym gradle. Wysniła sen, który się spełnił;-). Uwielbiam jej pierwszy występ w BGT, delektuję się zarówno jej artyzmem jak i całą sytuacją, najpierw spokojnie wcina kanapkę, potem nieco niekumacie rozmawia z jury-ach te miny, te spojrzenia, Simon przede wszystkim,ale nie tylko on, cała widownia juz na wejściu na "nie", bo ocenili to zobaczyli- niezbyt ładną, nie za zgrabną, zgrzebnie ubraną zaniedbaną kobiecinę, która juz za chwile zmusiła ich, by otworzyli szeroko oczy, wstali i wznosili owacje własnie dla niej...
http://www.youtube.com/watch?v=LB7sI8CG-5M&feature=related
Myślę,że to bardzo poglądowe lekcje, jak bardzo możemy się pomylić ,mierząc kogoś taką powierzchowną miarą. Staram się więc tego nie robić. I doceniac ludzi za to, jacy sa, co maja w głowie,co w sercu, jakie przejścia za soba, jakie marzenia przed sobą,a nie za to jak wyglądają!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

MIły Gościu;-).Dziękuję za odwiedziny i mam nadzieję,że zostawisz po sobie dobre wrażenie.Jeżeli chcesz cos napisac zaprszam,ale jeżeli chcesz sie tylko wyładowac, wysmiac czy obrazic kogos, to nie jest właściwe miejsce. Życze dobrego dnia lub nocy;-)