wtorek, 7 sierpnia 2012

jaki był prawdziwy wygląd pin up girls?

http://deser.pl/deser/51,111858,9404231.html?i=0&bo=1
 na w/w linku można zobaczyc i porównac ok. 20 zdjęc pokazujacych zdjęcia modelek - atrakcyjnych ,ale jak najbardziej realnych kobiet oraz ich przemianę w gotowy produkt pin up, przedstawiający idealnie sliczne panienki.
Na podstawie juz tego jednego zdjęcia można porównac zaistniałą metamorfozę: oczywiście przede wszystkim kolory, niewątpliwie przykuwajace wzrok,ale także ciało kobiety- wysmuklone i udelikatnione,wyraźnie szczuplejsze , szczególnie w partii talii, brzucha i nóg, z niemal obligatoryjnymi cieńkimi czarnymi pończoszkami, odsłoniety przez podwinięty (kolejny element typowy dla tych wizerunków) brzeg spódniczki.Także jeżeli chodzi o fryzure-na gotowym obrazku pin up przybrała ona na objętności- u dziewczyny pojawiły sie loki na grzywce i wysoko zawiązany puszysty koński ogon.Kolejnym charakterystycznym elementem jest piekna złocista karnacja, buzia, z wyraźnymi rumieńcami na policzkach jest gładka, pozbawiona niedoskonałości -nie zeszpecona ani jednym pryszczem czy skazą.
I to jest własnie to: pin up girl to taka papierowa wersja lalki Barbie, ( tym razem dla chłopczyków ;-), o idealnych, choc nieosiągalnych w prawdziwym życiu proporcjach, zawsze kobieca,słodka, usmiechnięte- prawdziwa radośc dla oczu męskich;-)
A teraz idę piec biszkopt- w chusteczce zawiązanej nad czołem w stylu pin-up-ale czarne pończoszki i trzymajacy je pasek raczej sobie odpuszczę...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

MIły Gościu;-).Dziękuję za odwiedziny i mam nadzieję,że zostawisz po sobie dobre wrażenie.Jeżeli chcesz cos napisac zaprszam,ale jeżeli chcesz sie tylko wyładowac, wysmiac czy obrazic kogos, to nie jest właściwe miejsce. Życze dobrego dnia lub nocy;-)